Čím se řídíme při práci

V ordinaci HelpDental MUDr. Martina Pačky pečlivě dbáme na to, aby od nás pacienti dostávali stomatologickou péči na nejvyšší úrovni kvality. Jsme rádi, že to naši pacienti dlouhodobě oceňují a že s námi řada z nich zůstává dlouhodobě. Proč byste nás měli vyzkoušet i Vy?

  1. Dlouholeté zkušenosti. Stomatologii se věnujeme už řadu let a na Uherskohradišťsku nás znají desítky spokojených pacientů. Za sebou máme dlouhou řadu úspěšných zákroků, které nás posunuly dál, a i dnes se snažíme permanentně zdokonalovat, aby naše péče skutečně stála za to.
  2. Vysoká kvalifikace. Specializace na implantologii a parodontologii nám dává širší vhled, než bývá u stomatologických ordinací běžné. Umíme Vám tak účinně a moderně pomoct se širokou škálou problémů z nejrůznějších oblastí stomatologie a pomoct Vám vrátit se k Vašemu každodennímu životu bez bolesti a dalších problémů.
  3. Osobní přístup. Nechceme se stát anonymním místem, ve kterém se jednotliví pacienti střídají jako na běžícím pásu. Naši pacienti pro nás jsou v centru pozornosti a je jednou z našich nejdůležitějších priorit, aby se u nás cítili dobře, a proto jsme tu kdykoli pro ně, abychom jim poradili s jejich problémy nebo s nimi prokonzultovali cokoli, co je v našem oboru zajímá.
  4. Příjemná atmosféra ordinace.Už od počátku se snažíme, abyste k nám chodili rádi, a to znamená i péči o útulné, moderní vybavení ordinace. Přívětivé prostředí ordinace se snažíme pravidelně obnovovat a vytvářet tu prostor, který byste si běžně se stomatologickou ordinací nespojili.
  5. Šetrnost. Pokud jste nikdy neměli zubní ordinace v oblibě, budete nás mít rádi. Děláme všechno pro to, aby pro Vás byl každý zákrok maximálně komfortní a v každém případě bez bolesti. U nás se nemusíte stresovat s každou další návštěvou– naopak se budeme snažit, abyste od nás odcházeli maximálně spokojení.