O nás

Ve stomatologické ordinaci HelpDental MUDr. Martina Pačkynabízíme pacientům z širokého okolí Uherského Hradiště kompletní stomatologickou péči se specializací na implantologii. Dokážeme Vám pomoct s běžnými službami z oblasti záchovné stomatologie, provádíme dentální hygienu i vybrané služby stomatologické chirurgie, ale věnujeme se i realizaci protetických prací nebo zavádění zubních implantátů. Především dospělým, ale i dětským pacientům tak nabízíme ucelené služby založené na vysoké kvalifikaci a dlouholetých zkušenostech v oblasti stomatologie. Chceme, abyste od nás odcházeli s krásnějším úsměvem a se zdravou ústní dutinou, a každý den pracujeme na tom, aby se nám to dařilo. Pokud právě hledáte nového stomatologa, budeme rádi, ozvete-li se nám a domluvíte se na termínu své první návštěvy v ordinaci.

Služby ordinace HelpDental:

 • dentální hygiena–Dentální hygiena je důležitou součástí preventivní péče o chrup. Pravidelným docházením na dentální hygienu, během které Vám odstraníme zubní plak a kámen, vyleštíme povrch chrupu nebo provedeme pískování zubů, pomáhá předejít nejrůznějším onemocněním chrupu a ústní dutiny – mimo jiné parodontitidy, zubního kazu a různých infekcí.
 • záchovná stomatologie–I v případě záchovné stomatologie pečlivě dbáme na preventivní stránku stomatologické péče. Hlavním těžištěm záchovné stomatologie v naší ordinaci je ale léčba zubních kazů nebo úrazů zubů. V rámci záchovné stomatologie se zabýváme především zaváděním zubních výplní a při závažnějším poškození zubů také endodontickými ošetřeními.
 • protetická stomatologie–Protetika přichází na řadu ve chvíli, kdy už se zub nebo skupinu zubů nepodařilo zachránit. V takové chvíli je naším úkolem zhotovit pro Vás adekvátní náhradu, ať už korunku, můstek nebo rovnou celkovou snímatelnou protézu.
 • parodontologie a stomatologická chirurgie – Léčba a diagnostika parodontu – závěsného aparátu zubu – je jednou z našich hlavních specializací. Díky vysoké kvalifikaci v oboru a dlouhodobým zkušenostem umíme pomoci všem pacientům, kterým by jinak hrozila ztráta zubu i další zdravotní problémy. Provádíme jak konzervativní, tak chirurgickou léčbu parodontózy.
 • implantologie–Při nahrazování zubu si často vystačíme s protézou, pokud je ale třeba nahradit i samotný kořen zubu, činíme tak prostřednictvím zavedení implantátu. Na implantologii se v ordinaci HelpDental dlouhodobě specializujeme a svým pacientům díky tomu dokážeme nabídnout pokročilou péči na nejlepší současné úrovni. V ordinaci nabízíme zavádění válcových, čepelkových a kotevních implantátů nebo miniimplantátů. Ty Vám dokážou spolu zajistit šetrnou a přirozenou náhradu zubu s velmi dlouhou životností, které si ve svých ústech sotva všimnete, a Vy se tak budete moci vrátit k běžnému životu a znovu si užívat vše, co máte rádi.

Ať už právě sháníte nového praktického zubního lékaře, nebo byste potřebovali kvalifikovaného stomatologického specialistu, jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás a informujte se o aktuální kapacitě ordinace nebo se zeptejte na všechno, co Vás ohledně naší stomatologické praxe zajímá. Těšíme se na setkání s Vámi!

Ordinační hodiny:

Pondělí 13:00 – 16:30  
Úterý 07:30 – 12:00 12:30 – 14:30
Středa 07:30 – 12:30  
Čtvrtek 07:30 – 12:30 12:30 – 16:30
Pátek 07:30 – 12:00 12:30 – 14:00
Endodoncie: po – út 8:00 – 16:00, dentální hygiena po – pá 8:00 – 15:00 hodin.

Smluvní pojišťovny:

 • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
 • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
 • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
 • Oborová zdravotní poj. zam. bank, poj. a stav. (207)
 • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
 • Revírní bratrská pokladna, zdrav. pojišťovna (213)